Konsultacje z seksuologiem online. Wsparcie specjalisty

Telemedycyna

Życie seksualne jest nieodzowną częścią funkcjonowania człowieka. Pojawiające się trudności w tej sferze mogą generować kolejne problemy natury psychicznej, agresję, zaburzenia w funkcjonowaniu rodziny i wiele innych. Konsultacje z seksuologiem online pomogą odpowiedzieć na trudne pytania natury intymnej oraz rozwiązać wiele problemów.

 

Telegabinety specjalistów

 

Nowe narzędzia technologiczne dostępne za pomocą sieci wspomagają osoby chcące szybko skontaktować się z seksuologiem. Dostęp do seksuologów nie jest wszędzie tak samo łatwy. O ile w miastach wojewódzkich seksuolodzy są dostępni w gabinetach prywatnych lub w dużych wielospecjalistycznych ośrodkach medycznych.

 

Bariery, które często nie pozwalają osobom z problemami: wstyd, duża odległość od gabinetu specjalisty, lęk przed brakiem uzyskania pomocy, środowisko lokalne często nie pozwalają na udanie się do gabinetu stacjonarnego. Konsultacje z seksuologiem online są przeprowadzane w komfortowych warunkach, ponieważ pacjenci rozmawiają ze specjalistami ze swojego domu lub innego wygodnego dla nich miejsca za pomocą czatu, wideokonsultacji lub teleporady.

 

Rejestracja i konsultacje z lekarzem

 

Zarejestruj się w kilku krokach:

 

Dokonaj wyboru lekarza specjalisty seksuologa i wybierz termin wizyty.

Następnie wypełnij formularz pacjenta oraz potwierdź wizytę przez otrzymanego e-maila.

Opłaty za wizytę zrealizujesz w systemie płatności online. Konsultacje z seksuologiem online pozwalają na:

 

Konsultuj w trakcie e-Wizyt te i inne problemy intymne.

 

Terapia online

 

Lekarze seksuolodzy konsultujący pacjentów za pośrednictwem platformy haloDoctor mogą także prowadzić terapie małżeńskie i jednoosobowe cykle terapeutyczne, jeśli problem będzie wymagał więcej niż jednej wizyty. Otrzymasz także cenne odpowiedzi na pytania dotyczące prawidłowego funkcjonowania narządów płciowych i zachowań seksualnych, co do których masz wątpliwości, a lekarz specjalista posiada wiedzę w tej tematyce i odpowie na Twoje pytania.

 

Nie zwlekaj i zapisz się na wizytę przez portal.

 


 

haloDoctor.pl – Konsultacje z seksuologiem online. Wsparcie specjalisty seksuologa. Porada seksuologa. Konsultacja online ze specjalistą.

sondaz24.pl
Telefon