Integracje z drukarkami fiskalnymi w programie Medfile EDM – drukuj paragony w Twoim gabinecie

Łatwa i sprawna realizacja wizyt lekarskich

Dzięki najnowszym rozwiązaniom programu do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej Medfile® EDM, lekarze mogą już dziś realizować usługi medyczne w swoich gabinetach, wraz z wystawianiem paragonów fiskalnych za zrealizowane usługi. Integracje z drukarkami fiskalnymi, kasami fiskalnymi oraz padami to wygodna funkcja, która umożliwia połączenie z wieloma urządzeniami.

 

Z jakimi urządzeniami można połączyć się w gabinecie

Jeśli chcesz połączyć się z urządzeniem zewnętrznym, najlepiej wybrać te, z którym integracja będzie szybka i sprawna. Istotną informacją jest to, że integracje z drukarkami fiskalnymi są możliwe, dzięki funkcjonalności połączenia WiFi lub LAN w urządzeniu.     

W swoim gabinecie możesz połączyć trzy typy urządzeń: kasy i drukarki fiskalne oraz pady, wybierz najlepsze urządzenie dla Twojego gabinetu, które jednocześnie pozwoli na sprawną realizację wizyty. Spośród wielu urządzeń dostępnych na rynku warto przyjrzeć się:

Kasom i drukarkom fiskalnym Posnet:

Novitus:

 

Pytaj ekspertów, sprawdź wymagania

Aby w pełni korzystać z możliwości programu Medfile® EDM, a urządzenie z którego dotychczas korzystałeś w gabinecie nie znalazło się na liście, możesz zapytać eksperta Medfile® EDM, czy aktualny sprzęt można zintegrować z programem do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.

Ważnym jest, aby instalacja drukarki fiskalnej została przeprowadzone przed fiskalizacją urządzenia, ponieważ sprawdzając poprawność integracji, możliwe że będą drukowane paragony testowe.

Istotne wymagania:

 

Realizacja wizyt i podpis pacjenta na EDM

Dzięki wprowadzeniu innowacyjnych urządzeń do pracy w gabinecie medycznym można szerzej wykorzystywać możliwości proponowane przez Medfile® EDM. Integracje z drukarkami fiskalnymi to nie wszystkie możliwości jakie daje oprogramowanie. Kolejnym urządzeniem jest PAD. Dzięki niemu specjalista może szybko uzyskać podpis pacjenta na e-Dokumentacji. Pady Signotec doskonale współgrają z systemem Medfile®. Rekomendujemy działanie urządzeń:


Skorzystaj w pełni z możliwości, jakie niosą ze sobą integracje z drukarkami fiskalnymi. Przetestuj program Medfile® EDM przed wprowadzeniem obowiązku wystawienie e-Recept i wybierz najlepszy system dla Twojego gabinetu.

sondaz24.pl
Telefon