Badania online klientów – twoje produkty i usługi w opiniach klientów

Wyprzedzanie konkurencji w branży, a także oczekiwany wzrost zysków ze sprzedaży oferowanych produktów i wiąże się z koniecznością poznania opinii klientów dotyczących wprowadzanych na rynek towarów. Proces osiągania sukcesu to jednak nie tylko ocena produktu, ale także zaangażowanie pracowników w proces obsługi klienta i opiekę około sprzedażową. Badania online klientów to łatwy i szybki sposób dotarcia do tysięcy cennych opinii, które przełożą się na działania zmierzające ku bardziej efektywnym działaniom marketingowym.
 

Badania przez Internet

Powstałe dzięki współpracy specjalistów z branży IT oraz ekspertów ds. badań, kreatywne rozwiązanie pomagające dotrzeć do opinii na temat produktów i usług. Poprzez rozbudowane narzędzia dostępne na platformach Badanie Opinii.pl oraz SurvGo™, badania online klientów są łatwe w przygotowaniu i łatwo sprawować nad nimi pełną kontrolę. Zaawansowane metody doboru próby, umożliwiają dotarcie do różnorodnych grup klientów oraz osób potencjalnie zainteresowanych Twoją marką. Wybieraj spośród ponad 50 000 panelistów, którzy szybko i rzetelnie wypełniają kwestionariusze ankiet. Możesz uzyskać opinie od respondentów:

Badania online klientów z zastosowaniem platform Badanie Opinii.pl lub SurvGo™, pozwala na samodzielne wykreowanie rozbudowanego kwestionariusza badań. Pomocne, intuicyjne rozwiązania, takie jak kreator kwestionariusza (z możliwością dodania elementów audiowizualnych), a także moduły pozwolą na pozyskanie kompleksowych danych na temat aktualnych opinii dotyczących Twojej firmy ze strony klientów:

 

Krytycy i promotorzy  

Dzięki badaniom wykorzystującym wskaźnik NPS, na platformie SurvGo™ poznasz, jakie są cechy klientów, którzy chętnie będą promować Twoją markę oraz utożsamiają się z nią. Wskaźnik Net Promoter Score (NPS) pokaże także czy Twoje produkty i usługi spełniają oczekiwania neutralnych klientów. To na nich będziesz musiał się skupić, aby wzmocnić pozycję w branży. Badania dotyczące:

 

umożliwią wprowadzenie zmian w zakresie marketingu w Twojej firmie.

Dokładnie przeanalizowany materiał badawczy, uzyskany w toku gromadzenia wypełnionych kwestionariuszy, posłuży zdobyciu nowego targetu dla swoich produktów i usług. Spojrzenie na jakość obsługi klienta ze strony odbiorców produktów i usług zainicjują proces modyfikacji firmy na bardziej ukierunkowaną na potrzeby klientów.

sondaz24.pl
Telefon